1080p Ölümcül Sır izle

Ölümcül Sır izle

Apt Pupil

Yönetmen:

IMDb Puanı:

6.7 /10
Ölümcül Sır izle, Ölümcül Sır full izle, Ölümcül Sır - Apt Pupil türkçe dublaj izle, Ölümcül Sır - Apt Pupil altyazılı izle, Ölümcül Sır - Apt Pupil hd izle, Ölümcül Sır - Apt Pupil 1998 izle, Sıradan bir Amerikalı delikanlı olan Todd, aynı mahallede yaşayan ihtiyar Arthur Denker ile arkadaşlık etmeye başlar. Todd, Denker’in aslında kimliğini gizleyen bir Nazi savaş suçlusu olduğunu keşfettiğinde ihtiyarla bir anlaşma yaparlar. Denker ona son derece ilginç olan anılarını anlatacaktır, delikanlı da bunun karşılığında çenesini tutacaktır.

Ancak II. Dünya Savaşı’ndaki toplama kamplarında yaşananlar, genç bir insanın psikolojinin kolaylıkla başedebileceği şeyler değildir. Todd değişmeye başlar...

Türkçede bazıları ayrı ayrı kitaplar olarak yayınlansa da, Stephen King’in Different Season’ı, aslında dört uzun öyküden oluşuyordu. İşte Bryan Singer imzalı Apt Pupil, bu öykülerin sinemaya aktarılan 3 tanesinden biri. Diğerleri The Body’den uyarlanan Benimla Kal ve Rita Hayworth and the Shawshank Redemption’dan uyarlanan, müthiş başarılı Esaretin Bedeli’dir.
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!


Yorumlar

blank

Henüz hiç yorum yapılmamış.
İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?