Yerli Film1080p Ayla izle

Ayla izle

Ayla: The Daughter of War

Yönetmen:

IMDb Puanı:

8.5 /10
Ayla izle, Ayla full izle, Ayla sansürsüz izle, Ayla filmi izle, Ayla hd izle, Ayla 2017 izle, 1950 yılında türkiyeden koreye giden askerler arasında olan süleyman astsubay birliğiyle beraber savaşta yok edilen bi köye gitmişler köyde küçük bir kız çocuğu bulan süleyman astsubay ve arkadaşları küçük kızı birliklerine götürmüşlerdir. Kıza ayla adını veren süleyman astsubay kızı hiç kimselere vermeme konusunda nettir.Birliğin neşesi haline gelen ayla ile süleyman kısa sürede baba kız olmuşlardır. Her ay birbirlerine daha çok bağlanan süleyman astsubay ve ayla için ayrılık zamanı yaklaşmaktadır. 15 ay gibi uzun bir süreden sonra birliğin türkiyeye geri döneceği haberi süleyman astsubayı yıkar.Ayla bırakmamak için geri dönmek istemeyen süleyman astsubay
mecburen kızı orda bırakmak zorundadır.kızını devletin zorunluluğu ile bir türk yetimhanesine bırakan süleyman astsubay kızıyla birbirlerine bir söz verirler yıılar geçsede birbirlerini bulacaklarına.
İzlerken gözyaşlarınıza hakim olamayacağınız 2017 yapımı Ayla filmi hakkındaki olumlu olumsuz yorumlarınızı yorum kısmında bizlerle paylaşmayı unutmayınız.
LabaLuba ailesi olarak iyi seyirler dileriz.
9.8
Sizin Oyunuz:
Oylama: 9.8 /10 (16)


Benzer filmler

Yorumlar

blank

(2) yorum yapılmış
  1. blank
  2. blank