1080p Yenilmezler: Oyunun Sonu İzle

Yenilmezler: Oyunun Sonu İzle

Avengers: Endgame

Avengers Endgame bu serisinde Infinity War"un ardından küle dönen insanların ve yok olan süper kahramanların nasıl geri getirileceğinin planı yapılmaktadır.
Doktor Strange, Gamora, Drax, Mantis, genç Örümcek Adam, Black Panther, Bucky Barnes, Groot, Scarlet Witch, Vision, Star Lord, Maria Hill, The Wasp ve Nick Fury gibi pek çok süper kahramanın yok olduğu gezegende dünya umutsuz ve çekilmez bi yer haline gelmiştir.
Iron man (tony stark) ve Nebula (thanosun kızı) kontrol edemedikleri uzay aracının içinde boşlukta ölmeyi beklerken bi anda captain marvel'n gelmesiyle birlikte uzay boşluğundan kurtulup dünyaya inmişlerdir. dünyaya indikten sonra peter parker'ın yok olusu yüzünden kendini suçlu hisseden tony stark
birdaha süper kahramanlık işlerine girmeyeceğini captain amerikaya bildirir ve Pepper pots ile bir çiftliğe taşınır yuva kurar. Kuantum Bölgesi'nden çıkan ve yenilmezler üssüne giden ant-man herşeyi düzeltmenin bir yolunun olduğunu anlatır ve captain amerika ve natasha ile thony starkın yanına giderler.
thony stark ilkte bu işe pek sıcak bakmaz ama yapmış olduğu araştırmalar sonucu bunun mümkün olduğunu görür ve captain amerikanın yanına gider. Bruce banner ile quantum fiziği üzerine çalışan tony stark zamanda yolculuğa çıkar ve sonsuzluk taslarına thanos'tan önce ulaşmaya calışır.
bu zorlu görevde işleri kolay olmayan avengers ekibi tüm zorlukları asıp.Yok olanları geri getirebilmek için ellerinden geleni yapacaklardır.
9.7
Sizin Oyunuz:
Oylama: 9.7 /10 (7)


Benzer filmler

Hacker izle IMDb 5.4 2015
Matrix 4 izle 10 IMDb 5.9 2021

Yorumlar

blank

(2) yorum yapılmış
  1. blank
  2. blank